Oyuncak tutkuları için yeni yıl hediyeleri

Oyuncak tutkunlarının hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop; yeni yıl alışverişi için sevenlerini mağazalarına bekliyor.

Oyuncak tutkuları için yeni yıl  hediyeleri

Oyuncak tutkunlarının hayatına neşe ve eğlence katanToyzz Shop;''Yılbaşı alışverişinde adres belli Toyzz Shop'' sloganıyla sunduğu yüzlerce çeşit hediye alternatifi ile bu sene de yeni yıl alışverişinin adresi olacak.

 

Çocukların sevgilisi Batman’ın Akülü ve Uzaktan Kumandalı arabası Batmobile’den, kız çocuklarına özel 30 cm boyunda 100 Cümle Konuşabilen En İyi Arkadaşım Lisa’ya; DC Süper Kızlar Karakter Figürlerinden, Disney Aslan Koruyucular’a vesevilen çizgi film kahramanı Koca Ayı'nın en yakın arkadaşı Maşa'nınRessam setine kadarpek çok lisanslı oyuncakToyzz Shop raflarında hayranlarını bekliyor. Bilim tutkunu çocuklar için ideal Cyber Robot Bilim setlerinin yanı sıra eğitici oyuncak sevenler için oyun hamuru ve doktor setleri gibi alternatifler ve çocukların keyifli melodiler çalabileceği müzik aleti oyuncaklarıda “Oyuncakçınızz” ToyzzShop’ta bulmak mümkün.

 

OyuncakçınızzToyzz Shop; Türkiye’de 46 şehirde ve KKTC’de bulunan modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 171 mağazasında sevenlerine hizmet veriyor. Yılbaşı alışverişi için Toyzz Shop mağazasına uğranabilir veya www.toyzzshop.com web sitesini ziyaret edilebilir.