M1Konya AVM, yeni kampanyası ile herkese anında hediye veriyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, güne kahvesiz başlayamayanlar için yeni kampanyasını hayata geçiriyor. M1Konya AVM, 27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında hayata geçireceği Anında Satış Kampanyası ile aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, 500 ml çelik termos hediye edecek

M1Konya AVM, yeni kampanyası ile herkese anında hediye veriyor

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, çay ve kahve tutkunlarının günlük yaşamlarını daha keyifli bir hale getirmek için harekete geçti.

“Herkese Hediye Anında Hediye” sloganı ile hayata geçirdiği Anında Satış Kampanyası ile M1Konya AVM, aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışverişlerde ziyaretçilerine 500 ml çelik termosu “Anında” hediye edecek. Toplamda en fazla 5 fiş ile katılım sağlanabilecek kampanya 27 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde geçerli olacak.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, Anında Satış Kampanyası ile yaklaşan kış soğuklarında ziyaretçilerini yalnız bırakmayacak, verdiği termos ile en serin havalarda bile onların kahve ve çaylarını sıcak tutmasına yardımcı olacak.   

Stoklarla sınırlı kampanyasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.