M1Konya AVM ile kışa sıcacık bir giriş yapmak sizin elinizde

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, soğuk havaların kendini hissettirmesi üzerine misafirlerini ısıtacak bir kampanya başlattı. 22 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında M1Konya’dan aynı gün yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında tek kişilik battaniye hediye edilecek

M1Konya AVM ile kışa sıcacık bir giriş yapmak sizin elinizde

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, soğuyan havalarda misafirlerini sıcacık bir kampanya ile karşılıyor.

Soğuk havaların kendini iyice hissettirmesi ile başlayan kampanya, kışa sıcacık bir giriş yapmak isteyen misafirler için başladı. 22 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında M1Konya’dan aynı gün yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında tek kişilik battaniye hediye edilecek. Toplam alışveriş tutarının en fazla 3 fişten oluşması gereken kampanyada stoklar sınırlı olduğu için acele edilmesi gerekiyor. Kampanyaya aynı gün içinde bir defa ve alışveriş tarihinde katılım sağlanabiliyor. 

Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.