M1Konya AVM herkesi baloncukların sihirli dünyasına bekliyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar 12-13 Şubat tarihinde eğlenceli bir program hazırladı. Bubble Perisi’nin baloncuklarla gerçekleştireceği benzersiz gösteride, çocuklar sihirli baloncukların dansına kapılıp unutulmaz anlar yaşayacaklar. Ücretsiz ve herkese açık düzenlenecek etkinlik hafta sonu boyunca üçer seans olarak yapılacak.

M1Konya AVM herkesi baloncukların sihirli dünyasına bekliyor

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, hafta sonu için çocuklara eğlenceli vakit geçirtecek etkinlik programını hayata geçirdi.

12-13 Şubat tarihleri arasında, 14:00, 16:00, ve 18:00 saatlerinde üç seans olarak ücretsiz yapılacak Bubble Perisi etkinliğine isteyen herkes katılabilecek. “M1Konya AVM’de Bubble Perisi Var Gelsene” sloganı ile hayata geçirilen etkinlik programında çocuklar, gittikçe büyüyen baloncuklarla, birbirinden farklı aparatlarla, çocukları içine alan dev baloncukla, köpük partisiyle ve baloncuk yağmuruyla eğlenceli  bir haftasonu geçirme şansı yakalayacak.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, çocuklara akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir alan da sağlamış oluyor.

Baloncukların sihirli dünyasına katılmak isteyen herkesi bekleyen M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.