M1Konya AVM'den Mağazacılar Günü’nde çalışanlarına teşekkür

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, 12 Aralık Mağazacılar Günü için gerçekleştirdiği çalışmayla, bütün çalışanlarının emeklerine teşekkür etti. M1 Konya AVM, ziyaretçilerini her zaman güler yüzle karşılayan ve büyük bir gayretle Konyalılara iyi ve güvenli bir alışveriş hizmeti sunan AVM ve mağaza çalışanları adına AÇEV’e teşekkür bağışı yaptı.

M1Konya AVM'den Mağazacılar Günü’nde çalışanlarına teşekkür

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, 12 Aralık Mağazacılar Günü için oldukça anlamlı bir çalışmaya imza attı.

İşini her daim güler yüzle yapan, ziyaretçilere büyük bir ilgiyle yardımcı olan ve Konyalılara iyi ve güvenli bir alışveriş hizmeti sunan AVM ve mağaza çalışanlarına teşekkür etmek için M1Konya AVM, erken yaştaki her çocuğun güvende, sağlıklı, mutlu ve öğreniyor olması için çalışan Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na (AÇEV) bağış yaptı.

Hayatın birbirimize ve çevremize verdiğimiz değerle güzelleşeceği ilkesinden hareket eden M1Konya AVM, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri çerçevesinde de özellikle vurgu yapılan, erken çocukluk döneminde nitelikli eğitim, gelecek nesillerin yetiştirilmesinde ailelerin rolü, toplumsal cinsiyet eşitliği ve yaşam boyu öğrenme konularına tüm faaliyetlerinde yer veren AÇEV’e bağış yaparak çalışanlarının emeğine teşekkür etti.

Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.