M1Konya AVM’de sömestr tatiline özel safari atölyesi

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar için sömestrda eğlenceli bir atölye programı hazırladı. Sevimli miniklerin tatillerini renklendirmek için harekete geçen M1Konya AVM; 22 – 30 Ocak tarihleri arasında Safari atölye programını planladı. Günde 5 seans ücretsiz olarak yapılacak atölyeye 4-12 yaş arasındaki tüm çocuklar etkinlik alanında kayıt yaptırarak katılabilecek

M1Konya AVM’de sömestr tatiline özel safari atölyesi

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, sömestrde miniklere eğlenceli vakit geçirtecek atölye programlarını hayata geçirdi.

22 – 30 Ocak tarihleri arasında her gün 5 seans olarak ücretsiz yapılacak Safari Atölyesine 4-12 yaş arası tüm çocuklar etkinlik alanında kayıt yaptırarak katılabilecek. “M1Konya AVM’de Safari Var Gelsene” sloganı ile hayata geçirilen atölye programına bir defada en fazla 25 çocuk dahil olabilecek.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, sömestrda da miniklerin öğrenimlerini sürdürmesi için çalışıyor. Onlara hem eğlenecekleri, hem de öğrenecekleri bir program sunan AVM, çocuklara ayrıca akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir alan da sağlamış oluyor.

Kontenjanları sınırlı atölyelerine bütün minikleri davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.