M1Konya AVM’de ressam Bekir Deniz karakalem portrelerinizi çiziyor

M1Konya AVM’de ressam Bekir Deniz karakalem portrelerinizi çiziyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM’de 15-19 Ağustos tarihleri arasında Ressam Bekir Deniz ziyaretçilerin karakalem portresini çiziyor. 16 yaş üzeri herkes etkinlik alanına giderek sıra alabilir ve günde üç seans gerçekleşen portre çizimine ücretsiz katılabilir.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, karakalem portre çizimi etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

15-19 Ağustos tarihleri arasında M1Konya AVM etkinlik alanında gerçekleşecek karakalem portre çizimini Ressam Bekir Deniz yapıyor. Günde üç seans olarak gerçekleşen etkinliğin her seansına beş kişi katılabiliyor. 11:00 – 13:00, 14:00 – 16:00 ve 17:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşen çizimler için 16 yaş üzeri herkes sıra alarak ücretsiz katılabilir.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yaz döneminde hem yetişkinlere hem de çocuklara eğlenecekleri bir program sunuyor.

Kontenjanları sınırlı etkinliklerine bütün ziyaretçileri davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.