M1Konya AVM’de “Hem açılış hem imza günü var”

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni iş birliği ile GreenBox Coffee’yi ziyaretçileri ile buluşturuyor. Çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethedecek GreenBox Coffee, 13 Mart 2022, Pazar günü Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy’un katılımı ve imza günü ile açılacak.

M1Konya AVM’de  “Hem açılış hem imza günü var”

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi olan M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1Konya AVM’nin yeni markası kahveci GreenBox Coffee oldu.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1Konya AVM, GreenBox Coffee’yi ziyaretçileri ile buluşturuyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethetmeye hazırlanıyor.

Yenilikçi ve rafine edilmiş ürün gamına sahip olan GreenBox Coffee, müşterisini tanıyarak akıllı öneriler sunabilecek dijital altyapısı ile öne çıkıyor. Herkesin kendisini rahat hissedebileceği mekanlar kurgulayarak yaşam alanı anlayışını öne çıkaran GreenBox Coffee’nin 13 Mart Pazar günü saat 15:00’de yapılacak açılışına Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy katılarak imza günü yapacak.

Gelişen ve geliştikçe değişime uğrayan kahve sektörünün ve müşteri profilinin beklentilerini karşılamak için tasarlanan GreenBox Coffee’nin açılışında tüm ürünler yüzde 50 indirimli sunulacak. M1 Konya AVM tüm ziyaretçilerine hem açılış hem imza günü var Gelsene diyor ve tüm Konyalıları bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Yeni açılacak GreenBox Coffee’nin açılışına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.