M1Konya AVM, ara tatilde çocuklar için dop dolu

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar için ara tatilde öğretici ve eğlenceli bir atölye programı hazırladı. Sevimli miniklerin tatillerini renklendirmek için harekete geçen M1Konya AVM; 13 Kasım’da başlattığı atölye programlarını 21 Kasım’a kadar sürdürecek. M1Konya AVM’de her gün, 14.00’da Taş Boyama Atölyesi, 15.00’da Seramik Atölyesi ve 16.00’da Çanta Boyama Atölyesi düzenlenecek

M1Konya AVM, ara tatilde çocuklar için dop dolu

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, ara tatilde miniklere eğlenceli ve öğretici vakit geçirtecek atölye programlarını hayata geçirdi.

13 Kasım’da başlattığı atölye programlarını 21 Kasım’a kadar her gün sürdürecek M1Konya AVM’de; 14.00’da Taş Boyama Atölyesi, 15.00’da Seramik Atölyesi ve 16.00’da Çanta Boyama Atölyesi düzenlenecek. “Çocuklar M1Konya’da Her Gün Mutlu” sloganı ile hayata geçirilen atölye programlarına 5 yaşından büyük her çocuk ücretsiz olarak katılabilecek. Bir atölyeye en fazla 12 çocuk dahil olabilecek.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, ara tatilde de miniklerin öğrenimlerini sürdürmesi için çalışıyor. Onlara hem eğlenecekleri, hem de öğrenecekleri bir program sunan AVM, çocuklara ayrıca akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir alan da sağlamış oluyor.

Kontenjanları sınırlı atölyelerine bütün minikleri davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.