M1Konya AVM, 150 TL ve üzeri alışverişlerde matara hediye ediyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, uzun bir aranın ardından 6 Eylül’de başlayacak yüz yüze eğitim dönemi için çocuklarımıza özel yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. “Şimdi okullu olduk, mataramızı doldurduk” sloganı ile Okula Dönüş Kampanyası’nı başlatan M1Konya AVM, 30 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişe matara hediye edecek

M1Konya AVM, 150 TL ve üzeri alışverişlerde matara hediye ediyor

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, pandemi sonrasındaki ilk yüz yüze eğitim dönemi için miniklere özel yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi.

Uzun bir aranın ardından 6 Eylül tarihinde başlayacak yeni eğitim döneminde çocuklarımıza şans dileyen M1Konya AVM, Okula Dönüş Kampanyası ile 30 Ağustos- 5 Eylül tarihleri arasında aynı gün içerisinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine matara hediye edecek.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, “Şimdi okullu olduk, mataramızı doldurduk” sloganı ile başlattığı kampanyası ile pandemi döneminin ardından sınıflarda yüz yüze eğitime geçen minikleri destekleyecek, normalleşme döneminde de onların yanında olacak.

Stoklarla sınırlı kampanyasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.