M1 Konya AVM White Stone mağazası yenilendi

Erkek giyiminin öncü markası…

M1 Konya AVM White Stone mağazası yenilendi

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye ve mağazalarını yenileyerek ziyaretçilerine sağladığı konforlu alışveriş keyfini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Konya’nın ilk 5M Migros mağazasını markaları arasına katan M1Konya AVM’de şimdi de 50 yıllık sektör tecrübesi ile erkek giyiminin öncü markası White Stone, mağazasını yenileyerek kapılarını açtı.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirlikleri gerçekleştirmeye ve mağazalarını yenilemeye devam ediyor.

Son bir yılda E-Bebek, Hummel, Siemens Ev Aletleri, Penti Young, Migros ve Starbucks gibi pek çok global ve yerel markayı Konyalıların hizmetine sunan M1Konya AVM’de, White Stone mağazası yenilenerek ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yenilenen White Stone mağazası ile erkek giyiminde modayı takip edenler ve farklı tarzlar arayanlar için sunduğu seçeneklerini daha da artırdı.

Yüksek kaliteli bir işçilik ile sunduğu ürünleri oldukça beğenilen White Stone mağazası ayrıca yenileme çalışmaları ile müşterilerine sunduğu ürün çeşidini de artırdı.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Yenilenen White Stone mağazasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties’in (FİBA CP) AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.