M1 Konya AVM’nin yeni markası EasyCep oldu

Türkiye’nin En Büyük Yenilenmiş Ürün Marketi EasyCep Şimdi M1 Konya AVM’de

M1 Konya AVM’nin yeni markası EasyCep oldu

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1 Konya AVM’nin yeni markası EasyCep oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yenilenmiş akıllı cihazların yer aldığı EasyCep’i ziyaretçileri ile buluşturdu. Dünyada yenilenmiş Telefon" kavramını Türkiye'ye taşıyan EasyCep’te bilgisayardan tablete, robot süpürgeden akıllı saatlere kadar birçok ürüne ulaşılabiliyor. 

12 ay garanti ve kalıcı silinmiş veriler garantisi veren EasyCep Türkiye’nin en büyük yenilenmiş ürün marketi olarak hizmet veriyor. 

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Türkiye’nin en büyük yenilenmiş ürün marketine bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties’in (FİBA CP) AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.