M1 Konya AVM’de Lizay Kuyumculuk açıldı

M1 Konya AVM’de Lizay Kuyumculuk açıldı

Konya’nın yaşam merkezi M1 Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1 Konya AVM, hayata geçirdiği yeni iş birliği ile kuyumculuk sektörünün önemli firmalarından Lizay Kuyumculuğu ziyaretçileriyle buluşturdu. Altın ve farklı mücevher tasarımlarıyla  birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı Lizay Kuyumculuk M1 Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1 Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1 Konya AVM’nin yeni markası Lizay Kuyumculuk oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, altın ve farklı mücevher tasarımlarıyla  birbirinden şık ürünlerin yer aldığı Lizay Kuyumculuğu ziyaretçileriyle buluşturdu. Türkiye çapında 60 farklı lokasyonda bulunan Lizay, bilgi ve sanatını harmanladığı özel koleksiyonları ile sektöre ışık tutuyor. Birbirinden güzel seçeneklerin yer aldığı Lizay Kuyumculuk M1 Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Birbirinden şık takılara sahip olmak isteyen Konyalıları yeni Lizay Kuyumculuk mağazasına davet eden M1 Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1 Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.