Interia, Banu Ergin PR ile el sıkıştı

Banu Ergin PR, 2017’nin Eylül ayında kapılarını açacak olan Türkiye’nin en kapsamlı mobilya merkezi “interia” ile el sıkıştı. Markanın tüm iletişim çalışmaları Banu Ergin PR tarafından yürütülecek

Interia, Banu Ergin PR ile el sıkıştı

Sektörün önde gelen üreticilerini tek çatı altında toplayarak mobilya alışverişini konforlu ve güvenli bir platforma taşıyacak olan “interia” iletişim çalışmalarını Banu Ergin PR’a teslim etti. Banu Ergin PR, inşaat ve mobilya sektörü odaklı çalışan Nobis A.Ş. projesi olan “interia” ya itibar yönetimi, medya ilişkileri ve pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

 

Mobilya sektörünün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış alt yapısıyla firmaların operasyonunu ve hizmet üretmesini kolaylaştıracak olanaklar sağlayan “interia”, Anadolu yakasının gelişen bölgesinde konusunda en kapsamlı mobilya merkezi olmayı hedefliyor.

 

Bünyesine kattığı müşterilerle hizmet ağını sürekli genişleten Banu Ergin PR, inşaat, perakende, lojistik, otomotiv gibi sektörlerin öncü markalarına iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.