Her ayın 16’sında bütün bursa onur’da

Perakende sektörünün önde gelen markası olan Onur Market, 4. sü düzenlenen Bursa Çocuk Festivali’nde yer aldı.

Her ayın 16’sında bütün bursa onur’da

Dört yıldır düzenli olarak yapılan ve bu yıl, Bursa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü temasıyla düzenlenen Çocuk Şenliği, Merinos Parkı'nda çocuklar tarafından yapılan kortej yürüyüşü ile başladı. Onur Market maskotu Onurcan çocukları ve aileleri eğlendirirken festivalin en dikkat çekenlerinden biriydi.

Etkinlik alanındaki kortej yürüyüşü ve sahne gösterilerinin ardından ziyaretçiler stantları ziyaret ettiler. Onur Market standına gelen küçük misafirlere diş hekimi tarafından diş fırçalama ve önemi hakkında kısa bir eğitim verildikten sonra diş fırçası ve macunu hediye edildi. Yoğun katılım ve ilgi gören standı binlerce aile ziyaret etti.

Onur Market , sosyal sorumluluk ve sponsorluk faaliyetleriyle beraber etkinliklere de hız kesmeden devam ederken Kurumsal İletişim Yöneticisi Sercan Seymen ; “ Bu yıl 4. sü düzenlenen Bursa Çocuk Festivali’ne her sene katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. Standımıza gelip bizleri ziyaret eden 7’den 70’e tüm konuklarımıza teşekkür ederiz “ dedi. Sözlerine market kampanyalarını da ekleyen Sercan Seymen ayın 16’sında Onur Market mağazalarında Bursa’ya özel kaçırılmayacak fırsatların ve indirimlerin olacağı müjdesini verdi.