Gratis, 700’üncü mağaza açılışını efsane kampanyası ile kutluyor

Gratis, 700’üncü mağaza açılışını  efsane kampanyası ile kutluyor

Türkiye’nin 81 ilinde yer alan tek kişisel bakım marketi olan Gratis, 700’üncü mağazasını açıyor. Gratis, 700’üncü mağazasının açılışını tüketicileri ile beraber kutlamak için 1 – 2 Aralık tarihlerinde Gratis.com’da, 2 Aralık’ta ise mağazalarındaki tüm ürünlerde net yüzde 50 indirim sunacağı efsane kampanyası ile yapıyor.

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 13 yıl önce yola çıkan ve bu süreçte kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis, 700’üncü mağazasını İstanbul Bakırköy İstasyon Caddesi’nde açıyor. 700’üncü mağazasının açılışını özel bir kampanya ile tüketicileriyle beraber kutlayan Gratis, açılışa özel olarak tüm ürünlerinde net yüzde 50 indirim sunuyor. Gratis’in 700’üncü mağazasının açılışını kutlamak için sunulan kampanya, 1 – 2 Aralık tarihlerinde Gratis.com’da, 2 Aralık’ta ise tüm Gratis mağazalarında geçerli olacak.

Kurulduğu günden bu yana dünyanın önde gelen markalarını Türk tüketicisi ile buluşturan Gratis, İstanbul Bakırköy İstasyon Caddesi’nden açılan 700’üncü mağazasıyla da müşterilerine makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 30 binden fazla ürün sunacak.