Gallery Crystal M1Konya AVM'de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni işbirliği ile Türkiye’de 36 mağaza ve 50 binden fazla ürün çeşidi ile hizmet veren Gallery Crystal’i, ziyaretçileri ile buluşturdu. Yeni açılan M1Konya AVM Gallery Crystal Mağazası ayrıca, markanın Konya’daki ikinci mağazası olma özelliğini taşıyor

Gallery Crystal M1Konya AVM'de

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. Normalleşme döneminde açık ve güvene dayalı işbirliği anlayışıyla pek çok markayı müşterileriyle buluşturan AVM’nin yeni mağazası ise Gallery Crystal oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, ülkemizin köklü markalarından Gallery Crystal ile ziyaretçilerine sağladığı ürün yelpazesini daha da genişletti.

Otel ekipmanları sektöründe uzmanlaşarak, 50 binden fazla ürün çeşidini müşterilerinin hizmetine sunmayı başaran M1Konya AVM’nin yeni markası Gallery Crystal; pişirme ekipmanları, elektrikli mutfak aletleri, sofra takımları, banyo mobilyaları, ev tekstili ve dekoratif aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün karması ile ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Türkiye’nin 36. Konya’nın ise ikinci Gallery Crystal Mağazası’na bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties’in (FİBA CP) AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor