Perakende

SUR YAPI MARKA AVM

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş - Bursa

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Odunluk Mahallesi, Akademi Cad. No:6/A Nilüfer - BURSA

Mail : [email protected]

İletişim : 0224 502 22 22

Faks: 0224 502 22 23

www.suryapimarkaavm.com.tr

Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM 2017 yılı Haziran ayından itibaren Bursa’nın gözde bölgelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde, eşsiz alışveriş deneyimi, renkli ve eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. 

Her zevke hitap eden Sur Yapı Marka AVM, 3000 kişilik istihdamla 75 bin m2 kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 250 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinde 35 kafe ve restoran, 1400 kişi oturma yeme içme alanı ve 2000’i aşkın araç kapasiteli otopark mevcut. 

Bursa Ray metro hattı ve çevresindeki otobüs duraklarıyla toplu taşıma avantajına sahip Sur Yapı Marka AVM, çevre yoluna yakınlığıyla da özel araç sahipleri için kolay bir ulaşım noktasında. Sur Yapı Marka AVM aynı zamanda ücretsiz olarak sunduğu özel hizmetlerle de farkını ortaya koymaktadır. Ücretsiz Wifi Hizmeti, Güvenlik Bilekliği, Whatsapp Müşteri Destek Hattı, Yürüme Desteği, Taşınabilir Şarj Aleti, Bisiklet Bakım İstasyonu, Google Haritalar(Kat Planları), Aile WC ziyaretçilerimize konfor ve kolaylığı hissettirecek başlıca hizmetlerimizdendir.