Perakende

ONUR MARKET

ÖZEN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ A.Ş - İstanbul Avrupa

Kategori : Marketler

Adres : Fevzi Çakmak mah. Fevzi çakmak cad. No:11 Özen İş Merkezi Sefaköy/ İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : 0212 411 15 60

Faks: 0212 599 15 95

http://www.onurmarket.com/

Özen Grup, 40 yıla yakın perakendecilik tecrübesiyle, Onur markası ile ilk süpermarket formatındaki mağazasını 1996 yılında İstanbul'da açmıştır. 

Bugün İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve Bursa’da 160 yaklaşan Onur mağazasında yılda 70 milyonu aşan müşteriye 109 bin 800 metrekare satış alanı ve İstanbul, Bursa ve Antalya’da olmak üzere toplamda 50 bin metrekare lojistik merkeziyle alışverişçisine hizmet veriyor.

Onur’un; gelişmesinde ve büyümesinde, alışverişçisinin beğenisini kazanmasında etkili olan tazelik markalarıdır;

Onurca A.Ş, Rapata markasıyla Bursa ve İstanbul’da unlu mamuller üretim merkezlerinde hazırlanan ürünlerini seçili Onur mağazaları içerisinde alışverişçisine lezzetle, beğeniyle sunuyor.

Onursal Tarım A.Ş, Onursal Tarım markasıyla Antalya, Kumluca ve Bursa’da meyve ve sebze toplama ve paketleme tesisleri ile tedarik ettiği ürünleri, 18 saat içerisinde Onur Mağazalarında alışverişçisinin tazelik beğenisine sunuyor.

Et Entegre tesisi, MONETmarkasıyla et ve et ürünlerini kaliteden, gıda güvenliğinden sorumlu olmanın bilinciyle; tüm standartları koruyarak yerli besi, helal kesim ürünlerini, map ambalajla zengin çeşitleriyle alışverişçisinin damak tadına sunuyor.