Ege Perla’dan 750 TL ve üzeri alışverişe 250 TL yüklü Param kart

Ege Perla’dan 750 TL ve üzeri alışverişe 250 TL yüklü Param kart

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla Aralık ayında da ziyaretçilerine harcadıkça kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor!

Ege Perla, 14-16 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize Ege Perla Marks&Spencer mağazasında geçerli 250 TL yüklü Param kart hediye ediyor. Stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanmak için 11.00-19.00 saatleri arasında, Ege Perla mobil uygulamasını indirerek kampanya noktasına gelecek ziyaretçiler, kazanacakları Param kartlarla Marks&Spencer’ın muhteşem koleksiyonundan alışveriş yapma keyfine varacaklar.

Harcadıkça kazandıran Ege Perla kampanyalarını kaçırmayın! En yeni etkinlikler, kampanyalar ve markalarımızla ilgili detaylı bilgi için www.egeperla.com.tr web sitesi ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında 25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır.

Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır.

İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir