Ceylan Karavil Park AVM 8. yaşın mutluluğunu yaşıyor

Ceylan Karavil Park AVM 8. yaşın mutluluğunu yaşıyor

Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi olarak 2014 yılında Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında kapılarını açan, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park AVM; bünyesinde barındırdığı ulusal ve uluslararası markalarla, bulunduğu bölgenin tüm değerlerini sahiplenen bir Diyarbakır markası olarak başarılarla dolu yolculuğunda 8 yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyor.

 Geride bıraktığı başarılarla dolu 8 yıl boyunca sadece Diyarbakır’ın değil tüm bölgenin buluşma noktası haline gelerek sosyal ve kültürel yaşamın da merkezi olan ve her yıl on milyonlarca ziyaretçiyi memnuniyetle ağırlayan Ceylan Karavil Park AVM Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi olarak 8. Yılını geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

  8 yıl önce Surların haşmetinden ilham alan özgün mimarisi ile yaklaşık 67.000 m² kiralanabilir alanında 200 mağazası, 3 bin metrekarelik çocuk oyun alanı, buz pisti, sinema kompleksi ve ziyaretçilerin memnuniyetini kazanmak için sayısız hizmeti ile şehrin ve bölgenin sosyal buluşma mekânı olan Ceylan Karavil Park AVM geride bıraktığı yıllar içinde tebessümle ayrılan milyonlarca ziyaretçisine bu onuru yaşattığı için teşekkür ediyor.

 Ceylan Karavil Park AVM müdürü Necati Ufuk Toydemir’in bu onuru kendilerine yaşatan tüm ziyaretçilerine "Yine değil daima bekleriz. Çünkü burası sizin eviniz’’ mesajı verdi.