Bath & Body Works’ten narin bir dokunuş: Butterfly koleksiyonu

Bath & Body Works’ten narin bir dokunuş: Butterfly koleksiyonu

Hoş ve çiçekli bahar havasında ilham verici bir uçuş gibi hissettirecek Bath & Body Works Butterfly koleksiyonuyla tanışmaya hazır olun. Vücudunuzda kelebek etkisi yaratacak bu koleksiyonla neme doyacak; ahududu nektarı, iris yaprağı ve ferahlatıcı vanilya özlerini doruklarına kadar hissedeceksiniz. Koleksiyon sizi bir çiçek bahçesinde yolculuğa çıkarmakla kalmayacak; E Vitamini, Shea yağı, Aloe Vera ve hindistan cevizi yağıyla desteklenen güçlü formülüyle cildinize iyi gelecek.

Güne temiz ve mis kokarak başlamak için Butterfly Duş Jeliyle kendinizi şımartın. Dermatologlar tarafından test edilmiş kurutmayan formülüyle teninizde bahar kokulu bir his bırakırken, zengin bir kremsi köpükle cildinizi nemlendirir ve nazikçe temizler.

İpeksi dokusuyla Butterfly Kremsi Vücut Peelingi cildinizin üzerinde biriken ölü derileri arındırır, cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Cildinize nefes aldırarak onu parlak bir görünüme kavuşturur. Peeling uygulayarak arındırdığınız temiz cildinize Butterfly Vücut Yağıyla 24 saat boyunca kesintisiz yoğun nem sağlayın. Shea yağı ve kakao yağı formülüyle hızla emilen Vücut Yağı, size gün boyu ferah çiçekli bir bahçede eşlik etsin.

İçeriğinde E vitamini, aleo vera, shea ve kakao yağlarının yanı sıra hyaluronik asit bulunduran Butterfly Yoğun Nemlendirici Vücut Kremiyle vücudunuzu adeta bir çiçek bahçesi gibi saracak. %82 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış şişesi, paraben ve boya içermeyen formülüyle neme doymuş vücudunuz bir kelebek kadar hafif olacak. Kelebek gibi çıkacağınız bahar uçuşunuz Butterfly Vücut Spreyi ile ahududu, iris yaprağı ve vanilya özleriyle teninizde tamamlansın.

Bath & Body Works Butterfly koleksiyonu ile vücudunuza narin bir dokunuş yapmaya hazır olun.

Bath & Body Works ile kendini ve sevdiklerini şımartmaya hazır mısın? Kişisel bakım ürünlerinden ev kokularına kadar pek çok ürün sayesinde en sevdiğiniz kokuları eğlenceye dönüştürün! Hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz yüzlerce çeşit için Bath & Body Works mağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.