3. BEAUTYISTANBUL fuarı içi geri sayım başladı

3. BEAUTYISTANBUL fuarı içi geri sayım başladı

3. BEAUTYISTANBUL Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ev Bakım Ürünleri, Private Label, Ambalaj ve Ham Madde Fuarı 13-15 Ekim 2022’de İstanbul-Harbiye’deki İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

BEAUTYISTANBUL Fuarı, bu yıl 2 salon birden genişleyerek 55 ülkeden 650 üretici katılımcı firmayı, 160’tan fazla ülkeden nitelikli alıcılar ile buluşturarak, henüz 3. yılında dünyadaki en büyük 5 kozmetik ve temizlik ürünleri fuarı arasında yerini alacak.

Fuarda Milli Katılım ile yer alacak ülkeler arasında İtalya (110 Katılımcı), Brezilya, Güney Afrika, Polonya, Güney Kore, Ukrayna, Fas, Pakistan, Endonezya, Rusya ve bireysel katılımcılarla toplamda 350 Yabancı katılımcı firma yer alıyor.

BEAUTYISTANBUL yalnızca uluslararası bir ihracat fuarı değil, çok yönlü ve geniş kapsamlı bir etkinliktir. Türkiye’den ve 160’tan fazla ülkeden kozmetik, kuaför, kişisel bakım, profesyonel kozmetik, temizlik, private label, ambalaj ve hammadde sektörlerinde üretim, ihracat, satış, dağıtım, ithalat, satın alma yapan sektör profesyonelleri bir araya getiren uluslararası bir ticaret platformudur.

22 yıldır kozmetik sektöründe ihtisaslaşmış İpekyolu Uluslararası Fuarcılık Ltd. olarak 2021 yılında ihracata yönelik düzenlediğimiz BEAUTYISTANBUL Fuarımızı 152 ülkeden 5.304 yabancı ve 4.032 yerli satın almacı iş insanı ziyaret etmiş, 43 ülkeden üretici firmalar stantlı katılımda bulunmuştur.

Ayrıca BEAUTYISTANBUL Fuarı, sektöründe dünyanın en büyük Hosted Buyer Programını düzenleyerek 93 ülkeden 515 nitelikli alıcı, ithalatçı, dağıtıcı ve perakende zincirini en başta Latin Amerika ve Sahra Altı Afrika bölgelerinden olmak üzere uçak ve otel masraflarını tamamen karşılamış fuar katılımcılarının potansiyel müşteriler ile İstanbul’da tanışabilmesini garantilemiştir. Bu yıl da programımız genişleyerek devam ediyor.

Web sitemiz üzerinden online ziyaretçi kaydınızı tamamlayın ve yepyeni BEAUTYISTANBUL Online Platform ile 600 katılımcı profilini ve 4000’in üzerinde ürünü inceleyin, katılımcılara mesaj gönderin veya fuarda görüşmek üzere toplantı talep edin. Online Platform sayesinde fuar tarihini beklemeden, 7/24 ve 365 gün iş yapma fırsatı elinizde!

13-15 Ekim 2022’de İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 3. Uluslararası BEAUTYISTANBUL Fuarında görüşmek dileğiyle.

Daha fazla bilgi için www.beauty-istanbul.com adresini ziyaret edebilir, [email protected] veya 0539 496 09 15 aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.