2019 yaklaşıyor, promosyonlarınız hazır mı?

20 yıllık ajans deneyimi ile sektöre hizmet eden Emre Ajans, promosyon ürün pazarındaki çalışmalarıyla dikkati yine üzerine çekiyor

2019 yaklaşıyor, promosyonlarınız hazır mı?

Promosyon ürün gamındaki çeşitliliği, firmalara özel baskı ve üretimlerle uygun fiyat politikasını yıllardır sürdürmeyi başaran Emre Ajans’ın promosyon firması olan Emre Promosyon sene sonu yaklaşırken gündeme gelen bu pazarın lideri olmaya yine aday.

 

Promosyonun firma reklamlarındaki önemini vurgulayan ve mutlaka pazarlamada uygulanması gereken en etkili yöntem olduğunu dile getiren Emre Ajans Kurucusu Emre Şahin: “Firmanızın tanıtımında vazgeçilmez unsurlardan biri olan promosyon, olmazsa olmaz ihtiyaçlardan birisidir. Günlük hayatımızda elimizin altında ve sürekli kullandığımız envanterler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük reklamı promosyonlar yapar. Promosyon, pazarlama iletişimi karmasına dâhil olan bir çalışma türüdür. Emre Promosyon olarak firmanıza özel ürünler tedarik edebiliyoruz. Firmanızın satış gücünü desteklemesi, ürününüzün pazarlamasında yardımcı olması için promosyon mutlaka yapılmalıdır. Biz ‘kaliteli, hesaplı, zamanında’ prensibimizle dünyanın her yerine promosyon yapıyoruz.” dedi.