Gaziantep’te Evidea mağazası açıldı

Gaziantep’te Evidea mağazası açıldı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 2022 yılının son mağazasını Gaziantep’e açan Evidea, SankoPark AVM’de hizmete girdi.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, keyifli ve ferah mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 2022 yılının son mağazasını Gaziantep’te açan Evidea, SankoPark AVM’deki mağazasıyla 37 mağazaya ulaşmış oldu.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ederken 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

29 Aralık Perşembe günü SankoPark AVM’nin 1. katında hizmete giren Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 29 Aralık-8 Ocak tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

2025 yılı hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş; ‘2022 yılının son mağazasını da açarak mağaza sayımızı 37’ye çıkarmış bulunuyoruz. 2023 yılında da mağaza açılışlarımıza devam edeceğiz. 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Bundan sonraki süreçte de yine müşterileri her zaman ilk sıraya koyan çalışma yaklaşımımızla Evidea’dan alışveriş yapan herkesin, güzel bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışacağız.’ diye konuştu.