FLO’nun “Sneaker Festivali” başladı

Trend tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken FLO’nun gelenekselleşen “Sneaker Festivali” 21 Şubat tarihinde FLO mağazalarında ve flo.com.tr’de başlıyor. 6 Mart tarihine kadar sürecek olan festivalde; kadın ve erkekleri tarzlarına en uygun sneaker modelleri bekliyor.

FLO’nun “Sneaker Festivali” başladı

İlkbaharın gelmesiyle birlikte, rahat ve hafif adımlar atmak isteyenlerin ilk tercihi olan sneaker’lar, FLO’nunSneaker Festivali”nde kadın ve erkeklere avantajlı fiyatlarıyla en tarz sneaker modellerini sunuyor. Festival dahilinde sunulan tüm ürün kategorilerinde, modern dokunuşlar ve trend detayların buluştuğu kusursuz tasarımlar yer alıyor.

Sporda, yürüyüşte, gündelik yaşamın her anında modern duruşları ile sneaker tutkunlarına eşlik eden modeller sezonun trend renkleriyle dikkat çekiyor. Her stile ve zevke hitap eden modeller sunan FLO, mağazalarında ve flo.com.tr’de başlattığı Sneakerfest’te ‘Senin Tarzın Senin Sneaker’ın’ sloganıyla sneaker tutkunlarının radarına takılıyor.

6 Mart Pazar tarihine kadar en şık sneakerlara en avantajlı fiyatlarla FLO mağazalarından ve flo.com.tr üzerinden sahip olabilirsiniz.