Perakende

MCDODO

Mcdodo İletişim Aksesuarları İth. Paz. San. Tic. A.Ş - İstanbul Avrupa

Kategori : Teknoloji

Adres : Şerifali, Semah Sk. No:23, 34775 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : 0216 420 42 32

İletişim 2 : 0541 664 86 77

https://mcdodo.com.tr/

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global mobil aksesuar markası Mcdodo; günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi.

Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Mcdodo, yenilikçi genç ekibiyle ihtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturuyor.

Türkiye’de Metro İletişim Aksesuarları güvencesiyle sunulan Mcdodo, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor. Dünyanın Her Yerinde Marka olarak mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, ürünlerini dünyanın birçok noktasından yeni insanlara ulaştırmaya devam ediyor.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor. Mcdodo ürünleri Türkiye’de; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden tüketicilerle buluşuyor.