Perakende

KİĞILI

KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş. - Kocaeli

Kategori : Hazır giyim

Adres : Şekerpınar Mahallesi Otomotiv Caddesi NO:3 Çayırova/Kocaeli

Mail : [email protected]

İletişim : 0262 658 13 01

Faks: 0262 658 19 53

www.kigili.com

corporate.kigili.com

Türkiye'nin Erkek Giyim Markası

 

Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Moda sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle öncü rol üstleniyor, trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyoruz.

 

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarımız, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor. Yoğun bir iş toplantısında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, özel davetlerde en şık smokinler veya bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.
 

Türkiye'de 67 ilde 225 mağaza
Dünya genelinde 13 ülkede 26 satış noktası
Yılda 6.500.000 adet üretim
Haftada 150.000 adet ürün sevkiyatı
50.000 m2 mağaza alanı
2.500 çalışan
 

Bugün Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza, yurt dışında Avusturya, Fransa, Kıbrıs, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Özbekistan, Çin, Rusya ve Kosova’da toplam 26 satış noktamızla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyoruz. Kiğılı olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.

Bunun yanı sıra; yurtdışında ‘Made in Turkey’ yerine ‘Brand of Turkey’ algısını oturtmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

KMD