Perakende

EVİDEA

Evidea Mağazacılık A.Ş - İstanbul Anadolu

Kategori : Ev geliştirme

Adres : İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cad. No:37 A Kapısı Kat:1 Ataşehir 34752 İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : 0 (216) 577 03 00

https://www.evidea.com/

Evidea, Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden ve yeni trendlere öncülük eden bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşuyor. Yılda yaklaşık 15 mağaza açan Evidea, önümüzdeki dönemde yeni şubelerle büyümeye devam edecek.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Sloganı “burada her şey evim için” olan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak, 1500metrekare büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında; tüketicilere dekoratif fikirler bulup ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Özellikle kadın tüketicileri heyecanlandıracak mağaza konseptiyle müşterilerinin karşısına çıkan Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi ve markalı ürünlere erişim imkanı sunuyor.