Perakende

CAPACITY

YATIRIM İŞLETMECİLİK TURİZM İNŞ. TESİSAT VE TAAH. A.Ş - İstanbul Avrupa

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : ATAKÖY 1. KISIM MAH. FİŞEKHANE CAD. NO: 7 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Mail : [email protected]

İletişim : 444 92 72

Faks: 0212 661 67 63

www.capacity.com.tr

www.instagram.com/capacityavm

Moda, teknoloji, eğlence ve lezzet tek adreste buluştu: CAPACITY

Ferah ve şık mimarisi içindeki kusursuz marka karması, cafeleri, restaurantları ve sineması ile alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Capacity, sergileri, özel günler için planlanan aktiviteleri, kazandıran kampanyaları ile  yaşamın da merkezi olarak konuklarını ağırlıyor.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan Capacity, Türkiye’nin en seçkin ve popüler alışveriş merkezleri arasındaki yerini, Kasım 2007 döneminde kapılarını açtığı dönemde alarak üst düzey marka karması ve özgün çizgisiyle hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayarak yıllık ortalama 22 milyon kişiyi misafir ediyor.

Capacity, bölgede ilk olma özelliği taşıyan markaları ve kusursuz marka karmasını bünyesinde bulundurması nedeniyle  Bakırköy ve çevre semtlerden gelen misafirlerinin adeta buluşma noktası konumunda. Bakırköy’ün tam kalbinde hizmet veren Capacity’de yer alan popüler zincir restoran ve kafelerin gece 02:00’a kadar açık olması da merkeze ilgiyi artırıyor.

200’ü aşkın markayı çatısı altında toplayan Capacity, her biri ayrı bir yaşam alanı olarak dizayn edilmiş ferah 4 kattan oluşan şık bir mimariye sahip.  Mağazaları ve café restoranları dışında 9 salonlu sineması, 2 bin 500 araçlık kapalı otoparkı bulunan Capacity, günlük ortalama 50 bin ziyarete ev sahipliği yapıyor.

Capacity AVM’nin marka karmasında ilk tercihini Capacity’de olmaktan yana kullanan Zara , Zara Home, Massimo Dutti, Beymen Club, Vakko Butik, Lacoste, Tommy Hilfiger, Marks&Spencer , Mango, İpekyol, Twist, Network, Yargıcı, Sephora, Kiko Milano, Pandora, Swarovski, Hugo Boss, M.A.C, Pull&Bear, Stradivarius, Bershka, Oysho, Nike, Adidas, Skechers, New Balance, Moccasini, Madame Coco, Paşabahçe,  Calzedonia, İntimissimi, L’Occitane, Kiehl’s, Midpoint, Chocolate, Cook Shop, Pelit, gibi güçlü dünya markaları ile bir çekim merkezi.

Geceleri ise 02:00’ye kadar hizmet veren farklı kafeleri ve şık restaurantlarıyla da dünya mutfağını Bakırköy'e taşıyarak bölgede ilk olma özelliği taşıyor.