Espark AVM, Resquer ile Cumhuriyet Kupa Turnuvası düzenliyor

Cumhuriyet’in 99’uncu yılına özel para ödüllü Espark Cumhuriyet Kupası 29-30 Ekim’de

Espark AVM, Resquer ile Cumhuriyet Kupa Turnuvası düzenliyor

Eskişehir’in en dinamik konumunda bulunan ve her gün 7’den 70’e binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Espark AVM, Resquer ile Cumhuriyet Kupa Turnuvası düzenliyor. 3x3 sokak basketbolu konseptinde gerçekleşecek olan Espark Cumhuriyet Kupası, 29-30 Ekim tarihlerinde AVM’nin önünde yapılacak. Cumhuriyet’in 99’uncu yılını kutlamak için gerçekleştirilen turnuva sonunda dereceye giren ilk iç takıma para ödülü ve sürpriz sponsor hediyeleri verilecek.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Espark AVM, Cumhuriyet’in 99’uncu yılına özel Resquer ile basketbol turnuvası düzenliyor. 3x3 sokak basketbolu konseptinde yapılacak olan Espark Cumhuriyet Kupası, 29-30 Ekim’de AVM önünde gerçekleşecek.

Sokak basketbolu Cumhuriyet Kupa Turnuvası’na katılmak isteyen takımların, https://rescuer.com.tr/ internet sitesinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Turnuva sonunda birinci olan takıma 8 bin TL, ikinci olan takıma 4 bin TL, üçüncü olan takıma ise 2 bin TL para ödülü verilecek. Turnuva kapsamında dereceye giren ilk üç takıma ayrıca sponsorlar tarafından spor kitleri dağıtılacak. Espark Cumhuriyet Kupası sırasında DJ performansları da gerçekleştirilerek turnuvaya katılanlara eğlenceli anlar yaşatılarak, Cumhuriyet coşkusu yaşatılacak.

Detaylı bilgi için: https://rescuer.com.tr/

ESPARK CUMHURİYET KUPASI’NA KATILIM KOŞULLARI

- Her takım üç as ve bir yedek oyuncudan oluşacaktır.

- Takımlar erkek, kız ya da kız ve erkek karışık formatta kurulabilecek ve bütün takımlar aynı kategoride karşılaşacaktır. Ayrı kategoriler yapılmayacaktır.

- Turnuvaya 18 yaş ve üzerindeki kişiler katılabilecektir.

- Maçlar Eskişehir Espark Avm ön alanında oynanacaktır.

- Turnuvaya katılım ücreti her takım için 1000 TL'dir. Kayıt parasını yatıran herkese Rescuer firması tarafından fatura kesilecektir. Katılan takımlar kayıt ücretini yatırıp dekontunu belirtilen mail adresine mail gönderdikten sonra kayıt işlemi tamamlanacak ve takım kaptanına SMS gönderildikten sonra kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır.

- Maçlar 29-30 Ekim tarihlerinde olacaktır, hava şartları ve mücbir sebepler ve benzeri nedenlerle turnuva iptal edilirse katılımcılara yatırdıkları ücretler Rescuer firması tarafından iade edilecektir. Erteleme olması durumunda bir gün öncesinde takımlara telefonla ve internet sitesi üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

- Maçlarda dereceye giren ilk üç takıma belirtilen para ödülleri üç iş günü içerisinde takım kaptanının verdiği IBAN numarasına yatırılacaktır.

- Yine ilk üç takıma sponsorlar tarafından spor kitleri dağıtılacaktır.