Derby erkek bakım kategorisinde pazar payını hızla artırmayı hedefliyor

Kullan-at tıraş bıçağında Türkiye’nin lider markası Derby, erkek bakım kategorisinde 16 yeni ürünle raflardaki yerini aldı. Nemlendirici krem, tıraş kolonyası, peeling krem, batık önleyici serum, kil maskesi gibi yeni ürünlerle portföyünü genişleten Derby, ilk kez adım attığı erkek bakım kategorisinde pazar payını hızla artırmayı hedefliyor.

Derby erkek bakım kategorisinde pazar payını hızla artırmayı hedefliyor

Derby kişisel bakım kategorisinde yeni ürünlerle portföyünü genişletti 

Türkiye’de üretilen tek tıraş bıçağı markası Derby, yeni piyasaya çıkan yüz bakım ürünleriyle erkeklere daha konforlu bir tıraş deneyimi sunuyor. Nemlendirici krem, tıraş jeli ve kolonyası, balsam, peeling krem, temizleme jeli, batık önleyici serum, yüz ve sakal serumu, soyulabilen siyah maske ve kil maskesinden oluşan 16 yeni ürünüyle Derby, tıraş deneyiminin yanı sıra erkek kişisel bakım kategorisindeki ürünleriyle daha iddialı bir konuma gelecek. Türkiye genelindeki yaygın market ve online kanallarda tüketicilerle buluşacak olan Derby, yeni ürünleriyle erkeklere gün boyu temizlik ve ferahlık hissi vadediyor.

İkiz: “Erkeklerin tıraş ve tıraş sonrası aradığı üstün kaliteyi ürünlerimizle sunuyoruz”

Derby Tıraş Bıçakları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Ticaret Direktörü Serhat İkiz, yeni ürünleriyle erkeklerin kişisel bakımda ezberleri değiştireceklerini belirterek şunları söyledi: “Kişisel bakım segmentinde, Derby’i sadece bir tıraş markası olarak değil, kişisel bakım markası olarak konumlandırmayı hedefledik ve erkeklerin kişisel bakımda ihtiyaç duyacağı ürünleri portföyümüzde bir araya getirdik. Yeni ürünlerimizin hem satışlarımıza hem de pazar payımıza olumlu katkı sağlayacağına inanıyoruz. 46 yıllık tecrübemizle tıraşta olduğu gibi yüz bakımında da tüketicilerimizin aradığı üstün kaliteyi, uygun fiyat anlayışıyla sunmaya devam edeceğiz.”