Comeup’ın yeni koleksiyonuyla rengarenk sonbahar kış dönemi

Tasarımlar farklı kombinlenebilen eşsiz renk paletiyle geliyor

Comeup’ın yeni koleksiyonuyla rengarenk sonbahar kış dönemi

Aktif spor yapanların gereksinimleri düşünülerek ekstra bir stille hazırlanan, Comeup Sonbahar Kış Koleksiyonu; kahve, bej, kırmızı, pembe, yeşil ve mavi, mor, gri, sarı renk paletiyle farklı kombinler yapmaya olanak sağlıyor. Trendlerle uyumlu çarpıcı renkler her zevke hitap ediyor.

Dinamik renkler ve teknik özellikli malzemelerle sınırsız spor modası başlatan Comeup, Sonbahar Kış Koleksiyonuyla kullanıcılara daha fazla kombin özgürlüğü sunuyor. Zıt renkleri bir araya getirerek farklı tarzların ortaya koyulmasını sağlayan koleksiyon; pastel ve daha yumuşak tonlardaki renk paletleriyle de kusursuz kombinlerin oluşturulmasına imkân tanıyor.

Sezonun ihtiyaçlarına uygun tasarımlar

Yeni sezonda, ana ürün kategorileri olan tayt, sporcu sütyeninin yanında sezonun ihtiyaçlarına uygun uzun kollu üstler, ceketler, spor tulumlar, crop toplar, pantolon ve spor tişörtler öne çıkıyor. Ağırlıklı dikişsiz giyim teknolojisinin kullanıldığı koleksiyonda, Silverplus®, 4 yöne esneme ve kullanıcıların hareketlerini kısıtlamadan toparlayıcılık sağlama gibi temel özellikler bulunuyor. Taytlarda farklı derecelerde kompres özelliklere sahip kumaşlar kullanıcılara tercih şansı sunuyor. Üstlerde oldukça yumuşak dokular ve jakarlar (desenlerle oluşturulan özgün kumaş) göze çarpıyor.

Günün her anında kullanılabilecek parçalar

Sporcu sütyeni ve atletlerde kullanılan takıp çıkarılabilir pedler, çok fonksiyonlu kullanım olanağı sağlıyor. Tasarımlarda, düz kumaşların yanında, ribli, grafik tasarımlı ve çift renkli dokular spor modasına yeni bir soluk getiriyor. Sadece sporda değil günün her anında kullanılabilecek ve dolaplardaki birçok parça ile kombinlenebilecek koleksiyon, gardıroplarını renklendirmek isteyenlere hitap ediyor.