Antares 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Merkezi Antares; Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Milli Mücadele’nin başlangıcının 100’üncü yılında coşkuyla kutladı

Antares 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

Açıldığı ilk günden itibaren etkinliklerin ve alışverişin adresi Antares, bu yıl da 19 Mayıs Gençlik Bayramını festival havasında kutladı.

 

Decathlon ile ortaklaşa gerçekleştirilen ödüllü spor yarışmaları saat: 13.00’te Ana Fuaye alanında start aldı. Yarışmalarda ok atma, bisiklet parkuru gibi Gençlik Bayramına özel yarışmalar gerçekleştirildi. Ödüllü yarışmalarda genç ziyaretçiler arasında doyasıya rekabet yaşandı.


Etkinlikler 19 Mayıs Gençlik Bayramı Bando Gösteriyle devam etti. Bando Gösterisinde çalınan marşlara eşlik eden ziyaretçilere dağıtılan Türk Bayraklarıyla Bayram havası AVM geneline yayıldı. Küçüklü büyüklü ziyaretçiler şarkılar ve marşlara bir ağızdan eşlik etti.

 

Halit Fahri Ozansoy İlkokulu Davul gösterisi saat; 17.00 ve 18.00’de ziyaretçilerle Orta Alanda buluştu. Miniklerin davul gösterisi, ziyaretçilerce oldukça alkış aldı. Minik müzisyenlerin performans boyunca heyecanlı oldukları gözlerden kaçmadı. Davul gösterisi minik müzisyenlerin izleyenlerini selamlaması ile sona erdi. Gün, akşam Fasıl ve Ramazan etkinlikleriyle devam etti.

 

Her Bayram olduğu gibi bu Bayramda Antares’te coşkuyla kutlandı!