Akmerkez Üçgen Teras’ta, Yemeksepeti Açık Hava Sineması devam ediyor

Akmerkez Üçgen Teras’ta, Yemeksepeti Açık Hava Sineması devam ediyor

Akmerkez Üçgen Teras’ta, Yemeksepeti ana sponsorluğu ve Bir Film iş birliği ile gerçekleşen açık hava sineması, yıldızların altında film izlemenin keyfini yaşamak isteyen sinemaseverleri ağırlamaya devam ediyor. Etkinliğin ikinci hafta programında Parallel Mothers/ Paralel Anneler, Leon: The Professional/ Sevginin Gücü, The French Dispatch/ Fransız Postası ve Vortex yer alıyor.

Sinemaseverler yazın tadını şehrin içinde nefes aldıran atmosferi ile misafirlerin vazgeçilmezi olan Akmerkez Üçgen Teras’ta çıkarmaya devam ediyor. Yemeksepeti ana sponsorluğunda, Bir Film iş birliğiyle 20 Ağustos’a kadar her Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi saat 21.00’de gerçekleşen gösterimlerde, birbirinden keyifli filmler izleyicilerle buluşuyor.

Bir yaz klasiği haline gelen ve açılışını geçtiğimiz hafta House of Gucci/ Gucci Ailesi ile yapan sinema etkinliğinin ikinci hafta programında yer alan dikkat çekici filmlerle sinemaseverler yine keyifli dakikalar geçirecek. Etkinlik kapsamında 9 Ağustos Salı günü Parallel Mothers / Paralel Anneler, 10 Ağustos Çarşamba günü Leon: The Professional/ Sevginin Gücü, 12 Ağustos Cuma günü The French Dispatch/ Fransız Postası ve 13 Ağustos Cumartesi günü Vortex Akmerkez Üçgen Teras’ta seyirci ile buluşacak.

Gösterimlerden önce misafirlere Yemeksepeti ve Yemeksepeti Market tarafından çeşitli ikramların yapıldığı, leziz yeme-içme alternatiflerinin sunulduğu, canlı müzik ve fotoğraf alanları ile eski yazlık sinema nostaljisini yaşatan festivalin biletleri biletinial.com’dan alınabiliyor.

Program:

9 Ağustos 2022 Salı - Parallel Mothers / Paralel Anneler

10 Ağustos 2022 Çarşamba - Leon: The Professional/ Sevginin Gücü

12 Ağustos 2022 Cuma - The French Dispatch/ Fransız Postası

13 Ağustos 2022 Cumartesi - Vortex