Akmerkez’den lezzet dolu etkinlik: Food For You

Akmerkez’den lezzet dolu etkinlik: Food For You

Akmerkez, 9-10-11 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Food For You etkinliğiyle, sevilen markaların gurme lezzetlerini damak tadına düşkün misafirleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Akmerkez; 9-10-11 Eylül tarihlerinde tüm lezzet düşkünlerini food court katında düzenlenecek “Food For You” etkinliğine davet ediyor. Akmerkez misafirleri etkinlik kapsamında birbirinden özel markaların ürünlerini keşfedebilecek, tadabilecek ve keyifli atölyelere katılabilecek.  

Refika’dan el emeği göz nuru, eskidikçe güzelleşen ve modası geçmeyen ürünlerini Food For You ziyaretçileri ile buluştururken, düzenleyeceği atölye ile de etkinliğe renk katacak. Elazığ usulü haşlama içli köfteleri ile Bebe İçli Köfte; tamamen el yapımı ürünleri ile Bej Dükkan; birbirinden leziz organik ürünleri ile Bubaschka; lezzetli artisan kruvasanları ile Croissantevde ve özenle geliştirilmiş tarifleri doğal ve kaliteli hammaddelerle buluşturarak yepyeni lezzet deneyimleri sunan Delucca Food For You’da stantları ile yer alacak. Glütensiz, organik, taze ve doğal ürünleri ile Emirgan Çiftliği; yeni nesil ‘freeze dry’ sağlıklı meyve ve sebze cipsleri ile Farmhood; doğal el yapımı salçaları ve acukalarıyla Kitchen No:27 doğal el yapımı gül suyu ve tarhanalarıyla Kybele Wellbeing Academy Akmerkez misafirlerine doğanın mucizelerini sunacak. Özellikle erken hasat üretim yaparak en üst seviyede tat ve aromaya ulaştırdığı zeytinyağları ile Natura Gıda; yeni nesil Türk lokumları ile Nof Heritage; hayatın anlamını yemekte bulan insanları keyifli ve pratik tariflerde buluşturmayı ve estetik sunumlarla huzurlu bir atmosfer yaratmayı hedefleyen Razor’s Kitchen etkinlik boyunca en güzel ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturacak.%100 doğal el yapımı çikolataları ile Sera Chocolate; natürel sızma ve taş baskı zeytinyağları ile Sezer’s Oliva; eşsiz lezzetleri ile Sign Bakery; atalık unlardan üretilen erişte, makarna ve çorbalıklarıyla Şamama; şefler tarafından hazırlanan beslenme uzmanı onaylı smoothie’leri ile Taptaze.co; en lezzetli ekmek ve pastalarıyla Taşçı Otantik ve rafine şekersiz ve glütensiz lezzetlere odaklanan The Pantry de Food For You’ya nefis tatlarıyla dahil olacak.

Etkinlik kapsamında Diyetisyen Özge Uğur katılımcılarla birlikte pişmeyen havuçlu kek, muzlu puding, detox dondurması, yüksek proteinli cookie bowl, pişmeyen çikokuki ve karabuğdaylı incirli cup yaparken; Refika’dan ile Türk Suşisi, Razor’s Kitchen ile Vegan Browni Topları ve Kolay Tiramisu, Sera Chocolate ve Lovely Chocolate ile Kalpli Çikolata ve Çikolatalı Çilek atölyeleri de Akmerkez misafirlerine lezzetli deneyimler kazandıracak. Ayrıca form doldurarak kaydını yaptıran herkes etkinliğe özel sürpriz indirimlerden yararlanma fırsatı bulacak.

Atölye Programı:

09 Eylül Cuma - 15:30-16:30 - Dyt. Özge Uğur ile Pişmeyen Havuçlu Kek - 1. Workshop Alanı

09 Eylül Cuma - 17:00-18:00 - Dyt. Özge Uğur ile Muzlu Puding - 1. Workshop Alanı

10 Eylül Cumartesi - 14:00-15:00 - Dyt. Özge Uğur ile Detox Dondurması - 1. Workshop Alanı

10 Eylül Cumartesi - 14:00-15:00 - Furkan Yılmaz (Refika’dan) ile Türk Suşisi - 2. Workshop Alanı

10 Eylül Cumartesi - 15:30-16:30 - Dyt. Özge Uğur ile Yüksek Proteinli Cookie Bowl - 1. Workshop Alanı

10 Eylül Cumartesi - 15:30-16:30 - İlker Ünal (Razor's Kitchen) ile Vegan Browni Topları ve Kolay Tiramisu - 2. Workshop Alanı

11 Eylül Pazar - 14:00-15:00 - Dyt. Özge Uğur ile Pişmeyen Çikokuki - 1. Workshop Alanı

11 Eylül Pazar - 14:00-15:00 - Serap Ayıkdır (Sera Chocolate) & Gamze Görkem (Lovely Chocolate) ile Kalpli Çikolata ve Çikolatalı Çilek - 2. Workshop Alanı

11 Eylül Pazar - 15:30-16:30 - Dyt. Özge Uğur ile Karabuğdaylı İncirli Cup - 1. Workshop Alanı