Akasya’da FIFA rüzgarı esecek

Akasya’da FIFA rüzgarı esecek

Akasya, 25 Eylül Pazar günü gerçekleşecek FIFA turnuvasıyla oyun severleri ağırlayacak. Turnuvada galip gelenler finalde Türkiye FIFA Şampiyonu Emre Kayır ile maç yapma şansı yakalayacak ve şampiyonu yenen kişi büyük ödülün sahibi olacak.

Her alanda gerçekleştirdiği keyifli etkinlikleri büyük ilgi toplayan Akasya, bu defa FIFA turnuvası ile oyun tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 25 Eylül Pazar günü saat 10:00-19:00 arası Intel, TurkNet ve Teknosa iş birliğiyle 1vs1 formatında gerçekleşecek turnuva, espor tutkunlarını kıyasıya rekabete davet ediyor.

10:00-14:00 saatleri arasında gerçekleşecek ön turnuvayı kazananlar 14:00-18:00 saatleri arasında Türkiye FIFA Şampiyonu Emre Kayır’a karşı hünerlerini sergileme imkanı bulacak. Şampiyonu mağlup eden 1 kişi Intel Core i7 12700K’nın sahibi olacak. Etkinlikte 2., 3. ve 4. gelen oyunculara ise Logitech G335 Oyuncu Kulaklığı ve Logitech G302 kablosuz oyuncu mouse’u hediye edilecek. Ayrıca ünlü spor yorumcusu Uğur Karakullukçu da etkinlik alanında oyun severler için maçları yorumlayarak, izleyenlere eğlenceli ve renkli anlar yaşatacak.

Akasya Güney Meydan’da düzenlenecek heyecan dolu turnuvada FIFA’nın güncel kuralları geçerli olacak. Turnuva sürecindeki karşılaşmaların tamamı dostluk maçı formatında yapılacak. Home/away şeklinde gerçekleşecek turnuvada her tur iki maç oynanacak. Akasya’ya gelen tüm espor tutkunları karşılaşmalara katılarak yeteneklerini sergileyebilecek.