Private Label İstanbul Fuarı, CNR Expo’da başlıyor

Private Label sektörü, 11-14 Ekim günleri arasında Private Label İstanbul Fuarı'nda bir araya gelecek. CNR Uluslararası Fuarcılık tarafından CNR EXPO İstanbul’da düzenlenecek fuarda katılımcılar, Orta Doğu'nun en büyük zincir marketlerinin satın almacılarıyla buluşacak

Private Label İstanbul Fuarı, CNR Expo’da başlıyor

Gelişmiş ekonomilerin satış ve üretim tarzı olan özel markalı ve market markalı ürün sektörüne ilişkin son yenilikler Private Label Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı’nda sunulacak. Ulusal ve yerel zincir market satın almacılarının davet edildiği Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı’na yurt dışından çok sayıda ülkeden özel bir alım programı dahilinde alıcılar getirilecek.

Tanzanya ve Kenya gibi gelişmekte olan Afrika ülkeleri ile Almanya, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkeleri, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Makedonya, Malezya, Mısır, Nijerya, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Tunus, Irak, İran, Suriye, Mısır, Katar fuara alım gruplarının getirileceği ülkeler arasında yer alıyor.

Alfa, Euromarche, City Center, Al-Othaims ve AlDhahry Group Private Label İstanbul’u ziyaret edecek önemli zincir marketler arasında yer alıyor. Private Label İstanbul, Orta Doğu başta olmak üzere, 84 ülkeden 5 bine yakın yabancı iş adamı ve alım heyeti tarafından ziyaret edilecek olan 14’üncü MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16’ncı Uluslararası İş Forumu (IBF) ile eş zamanlı yapılacak.