Pınar’dan 5 yeni peynir

Pınar, yeni “keyif” serisi peynirlerini tüketicilerin beğenisine sundu. Hellim, örgü, tel, cheddar ve dil peynirinden oluşan Pınar “Keyif Peynirleri”, lezzeti ve keyfi bir araya getiriyor

Pınar’dan 5 yeni peynir

Türkiye’nin öncü ve uzman gıda markası Pınar, peynir kategorisine birbirinden lezzetli beş yeni peynir ekledi. “Keyif anlarında, Pınar sofrada” diyen Pınar, yeni çıkardığı hellim, örgü, tel, cheddar ve dil peynirleriyle evlere konuk oluyor.

Pınar Hellim Peyniri

Taptaze Pınar sütlerinden yapılan ve sık dokusuyla eşsiz bir lezzete sahip olan Pınar Hellim Peyniri, Akdeniz yeşillikleriyle hazırlanan salatalarda tercih edildiği gibi, yağsız tavada kızartılarak hem aperatif hem de kahvaltılık olarak tüketilebiliyor.

Pınar Örgü Peyniri

Pınar Örgü Peyniri, geleneksel peynir sevenler ve yöresel tatlardan hoşlananlar için farklı bir lezzet sunuyor. Tazeliği eşsiz lezzetle birleştiren Pınar sütlerinden elde edilen Pınar Örgü Peyniri salatalara ve kahvaltılara zenginlik katıyor.

Pınar Tel Peyniri

Pınar Tel Peyniri, kahvaltıların yanı sıra, salata, omlet ve makarnalara da lezzet katıyor. Taze Pınar sütlerinden elde edilen Pınar Tel Peyniri, lifli dokusuyla kahvaltıları çocuklar için eğlenceli hale getiriyor.

Pınar Cheddar Peyniri

Olgunlaştırılmış ve aromatik bir peynir olan cheddar peyniri, hamburger, patates kızartma ve aperatifler yanında eritilerek sos olarak kullanılabiliyor. Sert ve tam yağlı Pınar cheddar peyniri, Pınar’ın taptaze ve lezzetli sütlerinden elde ediliyor. Kahvaltılarda da tercih edilen Pınar Cheddar Peyniri, ambalajındaki aç kapa fonksiyonu sayesinde tazeliğini uzun süre koruyor.

Pınar Dil Peyniri

Pınar’ın eşsiz lezzetteki sütlerinden elde edilen Pınar Dil Peynir az tuzlu ve lifli yapısıyla kahvaltıların baş tacı olmaya aday oluyor. Geleneksel özel peynirlerden Pınar Dil Peynir’i iyi liflenen yapısıyla ön plana çıkıyor.