Piknik için aradığın her şey Bella Maison’da

Piknik için aradığın her şey Bella Maison’da

Günübirlik gezilerini ve kısa tatillerini piknik ile ödüllendirmek isteyenler, piknik için aradığı tüm ürünleri Bella Maison’da buluyor. Tabaklardan tuzluklara, örtülerden çatal bıçaklara kadar bir pikniğin olmazsa olmazı tüm parçalar, bir sonraki pikniği iple çekenleri Bella Maison’da bekliyor. Siz de en güzel piknikler için Bella Maison ürünlerinden seçebilir, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte unutulmaz piknikler geçirebilirsiniz.

Farklı tasarımları ve birbirinden şık ürünleriyle “Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison, piknik sezonunu açıyor. İki kişilikten 12 kişiliğe kadar en kalabalık aileler için tasarlanmış ürünlerden ihtiyacınıza ve zevkinize göre olanı seçebilir, piknik sepetlerinizi Bella Maison mutluluğu ile doldurabilirsiniz.

Pikniklere renk katın

Bella Maison sofra koleksiyonunda yer alan tabak grubu ürünlerinden tarzınızı en iyi anlatan;  pasta, servis, sunum, yemek, tatlı tabakları ya da salata kâselerinden birini seçerek pikniğe renk katabilirsiniz. Birbirinden farklı renk, desen ve tasarımın bulunduğu tabak grubu ile piknik sofralarının keyfini daha da artırabilirsiniz. Çay, kahve ya da meyve suyu, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinize, Bella Maison bardak kategorisinden en uygun olanı seçmek size kalmış. Kadehlerden kupalara, çay ve kahve fincan setlerinden sürahilere kadar onlarca alternatifin olduğu ürünlerle pikniğin tadını doruklara çıkarabilir, pikniğe gelen misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz. Kapaklı kahvaltılık kategorisindeki ürünlerle lezzetli kahvaltılarınızın tazeliğini koruyarak pikniğe götürebilir, porselen ve bambu şıklığını piknikte de yaşayabilirsiniz.

Sevdiklerinize dillere destan bir piknik hazırlayın

Hazırladığınız sıcak ya da soğuk içeceklerinizi mataralarla her an yanınızda taşıyabilir, birbirinden farklı termoslarla içeceklerinizin ilk anki lezzetini gün boyunca koruyabilirsiniz. Bella Maison’un sofra grubu koleksiyonu arasında yer alan servis ve sunum kategorisindeki tuzluk, biberlik, saklama kabı, kavanoz ve kek stantlarıyla sevdiklerinize dillere destan bir piknik hazırlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı renkli masa örtüleriyle pikniğin havasını şık bir ortama çevirebilirsiniz. Haki, lacivert, beyaz ya da pudra renkleri bulunan örtülerden her zevke ve her tarza uygun bir tane bulmak oldukça kolay.

Çatal, bıçak ve kaşıklarla piknik sofralarını şık yemeklere dönüştürün

Yeri ve zamanı ne olursa olsun yemeklerin olmazsa olmazı çatal, kaşık ve bıçaklar ile her pikniği Bella Maison şölenine çevirebilirsiniz. Tek ya da takım halinde alınabilen çatal, kaşık ve bıçaklar ile yemeklerin konforunu da artırabilirsiniz. Çay, yemek ve tatlılara özel ayrı ayrı tasarlanan çatal, bıçak ve kaşıklarla piknik sofralarını şık yemeklere dönüştürebilirsiniz.