Peros'tan “Yeni Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”

Peros'tan “Yeni Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”

Peros’un formülünü baştan aşağı yenilediği “Yeni Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”, parfümistik çiçek kokularından oluşan mikro parfüm kapsül teknolojisi sayesinde 150 güne kadar giysilerdeki etkisini kaybetmiyor. Neroli çiçeğinden pembe şakayıka kadar 12 farklı çiçek özünün kullanıldığı seri, boya ve paraben içermiyor. Üstelik vegan sertifikalı.

Temizlik ürünleri markası Peros’un, 12 farklı çiçek kokusundan ilham alarak yeniden formüle ettiği “Yeni Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”, “mikro parfüm kapsül” teknolojisi sayesinde tam 150 güne kadar giysiler üzerindeki etkisini koruyor. Koku partiküllerinin içinde hapsolduğu mikrokapsüller içeren özel formülü sayesinde Peros yumuşatıcı, giysilere her dokunuşta patlayarak aynı kokuyu yaymaya devam ediyor. Her dokunuşta tazelenen koku teknolojisi 150 güne kadar giysilerde kalıcılık sağlıyor.

Birbirinden hoş kokuya sahip kombinasyonlarıyla dikkat çeken seri, Yasemin & Neroli Çiçeği, Amber Çiçeği & Sandal Ağacı, Kiraz Çiçeği & Pembe Şakayık, Lavanta Bahçesi & Begonvil, Mavi Orkide & Lilyum, İnci Çiçeği & Kaşmir olmak üzere 6 farklı seçenekten oluşuyor.

Dermatolojik olarak test edilen yumuşatıcılar, boya ve paraben içermiyor. “Yeni Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi” aynı zamanda Avrupa Vejetaryen Birliği (European Vegetarian Union, EVU) tarafından onaylı vegan sertifikasınada sahip. Etkin formülü ve eşsiz parfümistik çiçek kokularıyla kısa sürede çamaşırların bir numaralı dostu olmaya aday “Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi” yenilenen renkli ambalajıyla da dikkat çekiyor.