PERDER üyeleri satın alma yöneticileriyle buluştu

İstanbul PERDER üye firmaları ile satın alma yöneticileri, geçtiğimiz gün Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi

PERDER üyeleri satın alma yöneticileriyle buluştu

31 Ocak - 01 Şubat günleri arasında Hilton Convention Center’da gerçekleştirilecek olan Yerli Market Haftası hakkında bilgi paylaşımında bulunmak üzere organize edilen kahvaltı programında açılış konuşmasını, Başkan Ramazan Ulu yaptı.

 

“Birlikte daha güçlüyüz” mesajı verildi

Programda konuşma yapan Ramazan Ulu, öncelikli olarak katılımından dolayı tüm kategori yöneticilerine teşekkür ederek şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz Yerli Market Haftası etkinliğimiz; gerek üreticilerimizin gerekse dernek üyelerimiz in karşılıklı ticaretlerini geliştirmelerine büyük etki sağladı. Bunun için etkinliğimizin ikincisini de gerçekleştirmek istedik. Bir aylık süreçte almış olduğumuz karar doğrultusunda etkinliğimizin büyük bir kısmını tamamladık. Bundan sonraki süreç sizlere düşmektedir. Bir önceki yıl olduğu gibi yine hep beraber “Birlikte daha güçlüyüz” diyerek bu etkinliğimizi de başarılı bir şekilde gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.”

 

Toplantı, satın alma kategori yöneticileriyle yapılan karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.