Parkora Happy Moon’s enlere imza atmaya devam ediyor

Parkora Happy Moon’s enlere imza atmaya devam ediyor

Bursa Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde yer alan Happy Moon’s şube, her ay düzenli olarak yapılan hijyen denetimlerinde tüm Türkiye şubeleri arasında en yüksek puanı alarak bu ay da ilk sıraya yerleşti.

Enerjik ve dinamik personel kadrosu, sunduğu kaliteli hizmet ve kocaman lezzetleriyle Bursa’nın çok sevdiği bir mekân haline gelen Happy Moon’s, ziyaretçilerinin memnuniyetlerine sadakatini, denetimlerde en yüksek puanları alarak gösteriyor.

Tüm saha, depo ve mutfak kısmında titizlikle çalışılan restoranda, pandemi sonrası da hem ziyaretçileri hem çalışanları güvende tutacak tüm önlemler alınıyor.

Koccaman Lezzetler’i Yusuf Şef’ten dinledik

Gizli müşteri denetimleri ve mutfak hijyen denetimlerinde yüksek puanlar alarak şubeler arasında birinci olan Happy Moon’s Parkora’nın mutfak şefi Yusuf Özden, yemeğin müşteriye hızlı ulaşması konusunda ekibiyle birlikte severek canla başla çalıştıklarını belirtti. Aynı zamanda mevsimlik taze sebzeler ve taze et ürünlerini kullanmaya çok özen gösterdiklerini ifade eden Yusuf Şef, “Müşterilerimizle bağ kuruyoruz, güler yüzlü yaklaşıp Onlar’ı mutlu etmeye çok özen gösteriyoruz” dedi.

Restoran yöneticileri Şakir Damar ve Murat Malat, saha organizasyonu, yemeğin mutfaktan müşterinin masasına gelme zamanı, personel disiplini ve müşterinin Happy Moon’s’tan mutlu ayrılmasına kadar tüm süreci titizlikle takip ettiklerini belirtti.