Outlet Center İzmit çalışanları Covid-19 aşısını oldu

Outlet Center İzmit çalışanları  Covid-19 aşısını oldu

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde “önce önlem, sonra alışveriş” ilkesi ile rahat ve güvenli alışveriş için çok sıkı önlemler alarak hizmetine devam eden Outlet Center İzmit, bünyesindeki mağazaların tamamında ve ortak alanlardaki gerekli tüm sağlık önlemlerini titizlikle uygulamaya devam ediyor.

Outlet Center İzmit Yönetimi, Covid-19 ile mücadele kapsamında çalışmalarına hassasiyetle devam ediyor.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ve Outlet Center İzmit Yönetimi iş birliği ile; yönetim, güvenlik ve temizlik çalışanlarının yanı sıra Outlet Center İzmit AVM bünyesindeki mağazalarda da çalışan ve aşı olmak isteyen herkes randevu şartı gözetmeksizin 21 Haziran 2021 Pazartesi günü “Covid-19 Aşısı” yaptırdı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nden Outlet Center İzmit’e Covid-19 aşı çalışması için gelen Sağlık Ekipleri; aşıların soğuk zincirini koruyarak, acil müdahale set ve ekipleri oluşturarak ve tüm önlemleri alarak aşı çalışmasını gerçekleştirdi.

Aşı yaptırmak isteyen tüm çalışanlar, Outlet Center İzmit Sağlık Kabinine T.C. Kimlik Kartları ve Mrna Covid-19 Aşı Uygulaması Bilgilendirme ve Onam Formları ile gelerek aşılarını oldular.

Outlet Center İzmit bünyesinde bulunan tüm mağaza yönetici ve çalışanları merkez bünyesindeki sağlık kabininde Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri tarafından gerçekleştirilen Covid-19 Aşı çalışmasından oldukça memnun kaldılar.