Onur Market Bursaspor'un kampanyasına destek verdi

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Aman ve Ahmet Erarslan, Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök’ü ziyaret etti

Onur Market Bursaspor'un kampanyasına destek verdi

Gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök şunları söyledi: “Biz Bursaspor Yönetiminin gayretine, samimiyetine ve fedakarlıklarına inanıyoruz. Bu sebeple başkanımız ile ilk konuşmamız neticesinde bin forma almıştık. Onur Market olarak desteğe devam ediyoruz. Bursaspor’un başlatmış olduğu SMS kampanyasını hatırlatmak için tüm çalışanlarımız üç gündür Bursaspor forması giyiyor aynı zamanda yarın tüm mağazalarımızda arkadaşlarımızın yüzleri Yeşil-Beyaz boyanacak. İyi günde kötü günde Bursaspor’umuzun yayında olduğumuzu göstermek için bugün yaklaşık 1000 Bursaspor taraftarı çalışanımız SMS atacak. İlk SMS’i ben atıyorum, İstanbul’da bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız da SMS desteği yapacak. Umuyoruz ki bu adımla birlikte yüzlerce binlerde katkı gelecek. Yönetim Kurulu üyelerimize bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

 

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Aman ise: “Koşulsuz şekilde Bursaspor’a destek olduğunuz için biz teşekkür ederiz. Bu bizim için çok değerli bir durum. Maalesef görüyorsunuz destek kısmında biraz eksik kalıyoruz. Ama biz kimseden destek gelmese de Başkanımız ve yönetim kurulumuzun gayretleriyle bu işin altından kalkacağız hep beraber, sizin gibi büyük bir markayı yanımızda görmek gurur verici bir durum.” dedi.

 

Konuşmaların ardından Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök, Bağış yazarak 1963’e SMS attı ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.