Onur mağazalarında bayrama özel kampanyalar başladı

Onur Market, birbirinden lezzetli çikolata, şekerleme ve tatlı çeşitleriyle bayramda ağızları tatlandırmak ve bayram ziyaretlerinde lezzetli hediye götürmek isteyenler için 1-15 Ağustos tarihlerinde kaçırılmayacak kampanyalar başlattı

Onur mağazalarında bayrama özel kampanyalar başladı

Pek çok markada indirimler, bayrama özel kampanyalarla alışverişçilerinin memnuniyetini esas alan Onur Market, bayram fırsatlarını ve sohbetleri tatlandıracak çeşitlilikte yüzlerce üründen yararlanması için herkesi mağazalarına davet ediyor.

 

Onur Market Bursa bölgesinde çağdaş yöntemlerle, yerli besi, islami usullere uygun ve hijyenik şartlarda kurbanlıkları, Onur kalitesi ve güvencesi ile müşterilerine ulaştırıyor. Küçük Baş 18-20 kg 1500 TL, büyükbaş hisse 1/7 18-22 kg 1.295 TL, büyükbaş hisse 1/7 28-30 kg 1.595 TL, büyükbaş hisse 1/7 35-38 kg 1.995 TL’dan satışa sunuluyor. Onur Market kurban siparişlerinde kredi kartına 4 taksit ve nakit ödeme seçeneği sunuyor.

 

1-15 Ağustos günleri arasında Onur Mağazalarında Onur Kart ile yaptığınız alışverişlerde fırsatlar bayram sevincini daha da coşkulu yaşatacak.