Ofise ve Kampüse dönüşte şıklığın adresi DeFacto

Kaliteli ve özgün tasarımlarıyla Türkiye moda sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, uzun bir aradan sonra okula dönen üniversite öğrencileri ve normalleşme sürecinin etkisiyle artan ofise dönüş dönemi için iki özel koleksiyon hazırladı. DeFacto’nun Back To Campus ve Back to Office Koleksiyonları, stiline şık ve trend dokunuşlar katmak ve farklı kombinler yaratmak isteyenler için binlerce seçenek sunuyor

Ofise ve Kampüse dönüşte şıklığın adresi DeFacto

DeFacto Back To Campus Koleksiyonu’nda spor şıklığı ve klasik giyimin rahatlığı ön plana çıkıyor. Gençlerin enerjisinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda kapüşonlu sweatshirtler, gömlekler, jeanler ve eşofman takımları dahil olmak üzere birçok alternatif yer alıyor. Eşofman takımlarında pastel tonlarda mavi, pembe ve griler hakim olurken, gömleklerde kırmızı, siyah, beyaz renklerindeki piti kareler, pantolonlarda ise koyu renkler ön plana çıkıyor.

Ceketten pantolona, yelekten aksesuara geniş ürün yelpazesi ile hazırlanan Back to Office koleksiyonu ise smart casual parçalarıyla yoğun iş temposuna renk katıyor. Ofis şıklığının vazgeçilmezlerinden blazer ceketler bu sezonda da yerini koruyor. DeFacto, Back To Office Koleksiyonu'nun da favori parçası blazer'lar kadınlara hitap ederken, resmi iş toplantılarında ikili takımlar ön plana çıkıyor. Çabasız şıklığın rengi siyahın ağırlıklı olduğu koleksiyonda camel, gri, yeşil ve krem tonları da yer alıyor.