Oasis’te iki etkinlik bir arada!

Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Ramazan ayının bitimi ile başlayacak olan Şeker Bayramı kapsamında, birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleşecek. 17 Haziran 2018 Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü de, bayram aktiviteleri içerisinde bayram coşkusu ile kutlanacak

Oasis’te iki etkinlik bir arada!

Bayramın 2’nci günü olan 16 Haziran 2018 Cumartesi günü, 16.00–18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan çocuk panayırı içerisinde, yoğurt yeme yarışması, halka geçirme yarışması, sandalye kapma oyunu ve heykel oyunu gibi geçmişten günümüze kadar uzanan aktivitelerle, çocuklar eğlencenin doruklarına çıkacak.

 

Bayramın 3’üncü günü olan 17 Haziran 2018 Pazar günü Babalar Günü kapsamında, 13.00–17.00 saatleri arasında, “Çocuğumun El İzi” isimli anahtarlık yapımı atölyesi gerçekleşecek. Atölye içeriğinde çocuklar, kendi el izlerini basacakları ve isimlerini yazacakları anahtarlıkları babalarına hediye edecekler. Ayrıca, bayramın her 2 günü de, palyaço, yüzboyama ve Mickey/Minnie Mouse maskotları çocuklarla birlikte olacak. Bayram şenlikleri, 18.00–18.40 saatleri arasında yapılacak dans gösterileri ile son bulacak.