Oasis’te ocak ayı boyunca sağlıklı yaşam sohbetlerine davetlisiniz

Oasis’te ocak ayı boyunca sağlıklı yaşam sohbetlerine davetlisiniz

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ocak ayı boyunca alanında uzman kişilerin sunumu ile beslenme & sağlık alanları kapsamında ‘Sağlıklı Beslenme ve Mutlu Yaşam Sohbetleri’ düzenliyor. Sohbetler ay boyunca, Oasis Küçük Toplantı Salonu’nda, glutensiz beslenme, gastronominin yeni trendi raw food ve yoga, ayurvedik beslenme-çakra ilişkisi gibi konularla gerçekleşecek. Her sohbet sonunda yapılacak çekilişler ile katılımcılara hediyeler verilecek.”

Oasis’te, ocak ayı boyunca her cumartesi günü, konuşmacı olarak uzman kişilerin katılacağı sohbetlerde, beslenme konusunda doğru bilinen yanlışlar, günümüzün değişen beslenme alışkanlıkları, doğru tüketim ile sağlıklı kalma gibi konular üzerinde bilgilendirmeler yapılacak. Sohbet programı, 18 Ocak Cumartesi, saat 15.00’te, Foodrum Kurucusu, Eğitmen Şef Pelin Dumanlı sunumu ile ‘Gastronominin Yeni Trendi Raw Food’, 25 Ocak Cumartesi, saat 14.00’te, Yoga Eğitmeni Serpil Samay sunumu ile ‘Yoga, Ayurvedik Beslenme ve Çakra İlişkisi’ konuları üzerinde gerçekleşecek. Tüm sohbetlerin sonunda, katılımcılara ücretsiz vücut analizi, atölye katılımı ve çakra bilekliği gibi hediyeler verilmeye devam edecek.

İlki 4 Ocak 2020 Cumartesi günü, saat 14.00’te, Uzm. Dyt. Seçil Ünal Eşingen sunumu ile ‘Aç Kalmadan Zayıfla!’, ikincisi 11 Ocak Cumartesi günü, saat 14.00’te, Diyetisyen Banu Belkıs Güner sunumu ile ‘Glutensiz Beslenme’ konusu üzerine gerçekleşen sohbetler sonunda, katılımcılar arasından 3’er kişiye, özel vücut analizi ve değerlendirme görüşmesi hediye edildi.