Oasis Mini Kulüp Mart ayını dolu dolu geçirecek

Oasis Mini Kulüp’te, mart ayı boyunca her cumartesi sahnelenen tiyatro gösterileri ile masal kahramanlarının renkli dünyasına keyifli bir yolculuk yapacak çocuklar, aynı zamanda etkinlik temasına uygun atölye çalışmalarında eğlenceye doyacak! Mart ayı tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk Oasis Toyzz Shop’ ta kullanabilecekleri hediye çekinin sahibi olacak

Oasis Mini Kulüp Mart ayını dolu dolu geçirecek

Her ay birbirinden farklı tiyatro ve atölyelere ev sahipliği yapan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, çeşitli tiyatro ve atölyeler ile çocukların mart ayında da keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak.  Çocukların yaratıcılığını geliştirecek birbirinden eğlenceli etkinlikler her cumartesi, 14.00 – 15.00 - 16.00 saatlerinde, 3 ayrı seans şeklinde, Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşecek.

 

Mart ayı programı içerisinde, 2 Mart Cumartesi günü “Uyuyan Güzel Tiyatrosu & Kitap Ayracı Atölyesi” ile başlayan tiyatro ve atölye etkinlikleri tüm coşkusuyla devam ediyor. 9 Mart Cumartesi günü “Pinokyo Tiyatrosu ve Uzun Burun Atölyesi”, 16 Mart Cumartesi günü “Sihirli Fasulye Tiyatrosu ve Dev Fasulye Atölyesi”, 23 Mart Cumartesi günü “Güzel & Çirkin Tiyatrosu ve İyilik Değneği Atölyesi”, 30 Mart Cumartesi “Kurbağa Prens Tiyatrosu ve Tatlı Kurbağa Atölyesi” ile çocuklar heyecan ve keyif dolu bir hafta sonu yaşayacak. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki çocuğa, Oasis Toyzz Shop ’tan 100 TL değerinde hediye çeki hediye edilecek.

 

Oasis Mini Kulüp etkinliklerine katılım sağlamak için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunu doldurarak Oasis Kartlı olunması gerekecek. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinliklerini yakından takip edebilecek ve birbirinden eğlenceli tiyatro ve atölyelerde yer alabilecek.